cleopatra
03 اسفند 1401 - 22:57

زخمی شدن ۲ نظامی صهیونیست در کرانه باختری

ارتش رژیم صهیونستی اذعان کرد که در درگیری امروز در نابلس با مبارزان فلسطینی دو نظامی این رژیم زخمی شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین، ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن دو نظامی این رژیم در جریان یورش امروز به نابلس اذعان کرد.

رادیو رژیم اشغالگر قدس اعلام کرد که دو نظامی ارتش این رژیم در درگیری های امروز نابلس زخمی و به بیمارستان منتقل شده اند.

پیش از این سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین از شهادت محمد عمر ابوبکر ۲۳ ساله فرمانده گردان نابلس سرایا القدس ویکی از بنیانگذاران آن و حسام بسام اسلیم ۲۴ ساله یکی ازفرماندهان گردان نابلس سرایا القدس در درگیری با نظامیان صهیونیست در جریان یورش به شهر نابلس خبر داد.

در بیانیه سرایا القدس آمده است: اقدام جهادی رزمندگان ما در جنین، نابلس، طوباس، قباطیه، الخلیل، بلاطه و اریحا وهمه مناطق دیگر شعله ور خواهد شد

سرایا القدس تاکید کرد: هدف قرار دادن غیرنظامیان در نابلس نشانه ناتوانی ارتش شکست خورده دشمن و نشانه سرخوردگی از درگیری های مسلحانه با رزمندگان ما در میدان جنگ است.

دراین بیانیه آمده است: راه شهیدان را ادامه خواهیم داد و هرگز عقب نشینی نخواهیم کرد تا آزادسازی فلسطین به مبارزه ادامه می دهیم.

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام در سخنانی در پی یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به نابلس و شهادت شش فلسطینی تاکید کرد: مقاومت در غزه پیگیر جنایات روزافزون دشمن صهیونیستی علیه عزیزان ما در کرانه باختری است و صبرش رو به پایان است!

لازم به ذکر است که در یورش امروز نظامیان صهیونیست به نابلس ۱۰ نفر شهید و ۱۰۳ نفر دیگر زخمی شدند که حال هفت نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1051451